جستجوی پیشرفته
Image not available
Image not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
Application Developer
Slider

دلایل تیرگی زیر چشم میزان خواب: افرادی که ۳ تا ۴ساعت میخوابند در واقع از از ذخیره انرژی دوران جوانی خود برای سر حال بودن استفاده می‌کنند در حالی که این انرژی تمام شدنی است کیفیت خواب: خیلی‌ها عادت دارند نقشه‌های روزمره خود را در خواب حلاجی کنند. در حالی که نمی توان این موارد را در خواب حل و فصل کرد. پس سعی کنید قبل از خواب ذهن خود را با خواند یک کتاب خوب یا دیدن یک تصویر یا فیلم آرامبخش٬ آرام کنید بیماری‌های هورمونی، عاطفی، روحی روانی و تغذیه‌ای: در بین این موارد شاید شایعترین عامل٬‌کاهش وزن ناگهانی با رژیم های نادرست باشد که موجب ایجاد چین و چروک صورت و تیرگی زیر چشم می شود. راه حل چیست؟ در مواردی غیر از موارد مادرزادی٬ حل مشکل امکان پذیرتر خواهد بود. استفاده از ماسک‌های شبانه: پوست خیار یکی از این مواد معجزه‌آساست. آن را به صورت نوارهای پهنی برش دهید و زیر چشمانتان بگذارید.گذاشتن چای کیسه‌ای نیمه‌گرم در زیر چشمانتان را هم فراموش نکنید. چرا که چای با داشتن مقادیر زیادی تانن تاثیر خوبی بر کاهش ورم و بازشدن رنگ صورت شما دارد.

صبح که از خواب بیدار می‌شوید صورتتان را با آب خنک بشویید. این کار باعث افزایش خون‌رسانی شده و افزایش خون رسانی درمان اصلی کبودی زیر چشم است.

استفاده از کرم ها و لوسیون های حاوی مواد ضدچروک وکافئین علاوه بر تغذیه و کلاژن سازی پوست٬ با داشتن کافئین ٬ گردش خون را افزایش داده و به رفع تیرگی و سیاهی دورچشم کمک می نمایند.

کرم دورچشم مناسب و رعایت موارد بالا به همراه مصرف محصول دور چشم مناسب نه تنها مانع ایجاد چروک پوست اطراف چشم می شود بلکه با افزایش گردش خون زیر پوست٬ سیاهی زیر چشم را نیز کاهش مي دهد . و همچنین درمان تخصصی چشم که توسط بیتوتی تراپیست مجرب انجام میشود که تعداد جلسات درمان بنا به تشخیص و نیاز و مشکل پوست دور چشم توسط ایشان مشخص میگردد.

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

جهت مشاوره می توانید از طربق لینک زیر در واتساپ با ما در تماس باشید تا مشاوران ما شما را در انتخاب درست و دقیق راهنمایی نمایند.

. سوالی دارید ؟ در واتساپ چت کنید
Close and go back to page

ما در رسانه

 

 

  

نماد

گالری عکس

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

ویدیو

Top